Albumas Euro monetoms „Presso"! -26 %

Albumas Euro monetoms „Presso"!

17.95 € 24.16 €
Dėl techninių kliūčių, Nuolaidos.lt pateikta kaina gali neatitikti kainos, esančios pardavėjo el. parduotuvėje. Tokiu atveju reikia vadovautis pardavėjo puslapyje pateikta prekės kaina. Nuolaidos.lt neatsako už pateiktų kainų neatitikimus, bei pardavėjo taikomą kainodarą.

Albumas Euro monetoms „Presso"! Itin aukštos kokybės, spalvingas albumas euro monetoms. Šiame albume yra atspausdinti skirtingų šalių euro monetų paveikslėliai, todėl tik ga daugiau

Albumas Euro monetoms „Presso"! Itin aukštos kokybės, spalvingas albumas euro monetoms. Šiame albume yra atspausdinti skirtingų šalių euro monetų paveikslėliai, todėl tik gavę naują monetą iš karto matysite kurios šalies ji yra. Monetas galėsite įstatyti ir išimti itin lengvai. Albume galima talpinti apyvartines 26-ių šalių eurų monetas nuo 1 ct iki 2 eurų. Albume yra visos euro zonos šalys, išskyrus mikro valstybių - Monako, San Marino, Vatikano ir Andoros, tačiau yra palikta tuščia vietą į kurią galėsite talpinti pasirinktos šalies monetas. Albume yra paliktos vietos būsimosioms euro zonos šalims tokioms, kaip Lenkija, Vengrija, Rumunija, Bulgarija, Čekija, kurios dar tik planuoja įsivesti eurą.

Išmatavimai: 255 x 280 mm.
Pagamintas: Vokietijoje.
Gamintojas: Leuchtturm Albenverlag GmbH & Co. KG

mažiau

Jums taip pat rekomenduojame

   Užsiprenumeruok NUOLAIDOS.LT naujienlaiškį bei gauk geriausius pasiūlymus į savo el. paštą!
 

© 2019 Reklama portale - info@jusada.lt · All Rights Reserved.