Bagažinės kilimėlis Daewoo Tacuma 2001-2008 /15017 -13 %

Bagažinės kilimėlis Daewoo Tacuma 2001-2008 /15017

19.69 € 22.59 €
Dėl techninių kliūčių, Nuolaidos.lt pateikta kaina gali neatitikti kainos, esančios pardavėjo el. parduotuvėje. Tokiu atveju reikia vadovautis pardavėjo puslapyje pateikta prekės kaina. Nuolaidos.lt neatsako už pateiktų kainų neatitikimus, bei pardavėjo taikomą kainodarą.

81254247
Galioja dar 6 dienas
Bagažinės kilimėlis Daewoo Tacuma 01-08m./15017 Tai kilimėlis, pagamintas tiksliai pagal Jūsų automobilio bagažinės kontūrus, todėl visiškai neslidinėja. Plastikas, iš kurio paga daugiau

Bagažinės kilimėlis Daewoo Tacuma 01-08m./15017 Tai kilimėlis, pagamintas tiksliai pagal Jūsų automobilio bagažinės kontūrus, todėl visiškai neslidinėja. Plastikas, iš kurio pagamintas kilimėlis, yra atsparus purvui, tepalui benzinui, dyzelinui, rūgštims ir kitoms cheminėms medžiagoms, todėl nebaisus šių medžiagų išsiliejimas vežant.Aukšti borteliai (4cm) apsaugo nuo skysčių išsiliejimo per kraštus.Turėdami tokį kilimėlį bagažinėje visuomet nesijaudindami, kad galite ištepti automobilio apmušalus, pargabensite į namus sodo gėrybes ar medžioklės laimikį.Taip pat, kilimėlį nepaprastai lengva išvalyti - tiesiog išimkite iš automobilio ir galite į plauti vandens žarna ar kibiru.Galima pasirinkti standartinį arba su vidiniu minkštu guminiu paviršiumi, kuris neleidžia sudėtiems daiktams slidinėti. Kilimėlio forma konkrečiam automobiliui gali šiek tiek skirtis nuo parodyto paveikslėlyje.

mažiau

Jums taip pat rekomenduojame

   Užsiprenumeruok NUOLAIDOS.LT naujienlaiškį bei gauk geriausius pasiūlymus į savo el. paštą!
 

© 2019 Reklama portale - info@jusada.lt · All Rights Reserved.