Bičių nuodų kremas nuo raukšlių (50 ml) -26 %

Bičių nuodų kremas nuo raukšlių (50 ml)

13.99 € 18.99 €
Dėl techninių kliūčių, Nuolaidos.lt pateikta kaina gali neatitikti kainos, esančios pardavėjo el. parduotuvėje. Tokiu atveju reikia vadovautis pardavėjo puslapyje pateikta prekės kaina. Nuolaidos.lt neatsako už pateiktų kainų neatitikimus, bei pardavėjo taikomą kainodarą.

31383089
Galioja dar 6 dienas
Siūlome įsigyti puikųjį bičių nuodų kremą nuo raukšlių! Susintetinti bičių nuodai, bičių vaškas, pikis, bičių pienelis, žiedadulkės ir medus išlyg daugiau

Siūlome įsigyti puikųjį bičių nuodų kremą nuo raukšlių! Susintetinti bičių nuodai, bičių vaškas, pikis, bičių pienelis, žiedadulkės ir medus išlygina raukšleles, gerina odos ląstelių metabolizmą, drėkina, lygina ir atkuria odos audinius bei maitina odą. Dėl antioksidacinių ir senėjimą stabdančių šių medžiagų savybių veido ir kaklo oda yra atgaivinama ir išvaloma. Tik išoriniam naudojimui. Patvirtintas dermatologų. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sudėtyje nėra parabenų bei mineralinių aliejų. Dėl sudėtyje esančių natūralių medžiagų rekomenduojama laikyti tamsioje ir vėsioje vietoje. Dalis medžiagų gautos iš organinių ūkių.

mažiau

Jums taip pat rekomenduojame

   Užsiprenumeruok NUOLAIDOS.LT naujienlaiškį bei gauk geriausius pasiūlymus į savo el. paštą!
 

© 2019 Reklama portale - info@jusada.lt · All Rights Reserved.