Visų pasaulio valstybių vėliavėlės (lipdukai)! -20 %

Visų pasaulio valstybių vėliavėlės (lipdukai)!

7.99 € 9.95 €
Dėl techninių kliūčių, Nuolaidos.lt pateikta kaina gali neatitikti kainos, esančios pardavėjo el. parduotuvėje. Tokiu atveju reikia vadovautis pardavėjo puslapyje pateikta prekės kaina. Nuolaidos.lt neatsako už pateiktų kainų neatitikimus, bei pardavėjo taikomą kainodarą.

Visų pasaulio valstybių vėliavėlės (lipdukai)! Visų pasaulio valstybių vėliavėlės - lipdukai, kurių komplekte yr daugiau

Visų pasaulio valstybių vėliavėlės (lipdukai)! Visų pasaulio valstybių vėliavėlės - lipdukai, kurių komplekte yra net 220 vnt. Šie visų pasaulio valstybių vėliavų lipdukai pagaminti iš aukščiausios kokybės laminuotos medžiagos, todėl juos itin lengvai galėsite lipdyti ant albumų, įmaučių ar bet kur kitur, kur tik norėsite pažymėti tam tikrą pasaulio valstybę. Šiame lipdukų komplekte rasite visas didžiausių ir pačių mažiausių valstybių vėliavas ir kartu su jomis esančius valstybių pavadinimus. Taip pat šiame lipdukų komplekte papildomai yra pridėtos dvi Lietuvos vėliavėlės bei dvi istorinės Lietuvos vėliavos su Vyčiu.  

Vėliavėlių skaičius komplekte: 220 vnt.
Gamintojas: Florinus UAB.
Pagaminta: Lietuvoje.

mažiau

Jums taip pat rekomenduojame

   Užsiprenumeruok NUOLAIDOS.LT naujienlaiškį bei gauk geriausius pasiūlymus į savo el. paštą!
 

© 2019 Reklama portale - info@jusada.lt · All Rights Reserved.